Hakkımızda

Villa Sepeti (VS), Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait tescilli bir markadır. Firmamız A grubu 8172 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Nerostar Travel Turizm'dir. VS markamızın yurtiçindeki villa konaklama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.villasepeti.com internet sitesidir. Türkiye'nin birçok tatil yöresinden özenle seçilmiş, tatil amaçlı villa konaklama, daire, bungalov sunan sayfamız, 2010 yılından beri faaldir.

Acentemiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında Orta Avrupa olmak üzere Rusya ve Azerbaycan dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır ve ülkemize yabancı turist gelmesine vesile olmaktadır.

Villa Sepeti merkez ofisi İzmir’in Balçova semtinde yer almaktadır. Ayrıca Kalkan, Fethiye ve Bodrum 'da irtibat ofislerimiz bulunmaktadır. İletişim bilgilerimize yukarıdaki menüden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Villa Sepeti, sektörün ilki olarak, en geniş çalışma alanı ve ekibi ve özenle seçilmiş portföyüyle Türkiye'nin kurumsal, villa konaklama portalıdır.

Kalite ve Müşteri ilişkileri Politikamıza buradan, Bilgi Güvenliği Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.

VS'nin bu sektördeki ilkleri

villa sepeti ofis resmi

VS, için en önemli değer misafirlerimizin memnuniyetidir. Biz biliyoruz ki, memnuniyet oranı, internette görülen fotoğraflarla konakladığınız evin fotoğraflarının ve bilgilerinin birebir örtüşmesiyle artmaktadır. Zaman elverdikçe eklediğimiz villa videolarına youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

villa sepeti ofis resmi

Misafirlerimizin konaklamaları bittikten sonra kendilerinden tatilleri için puan vermeleri ve yorum yapmalarını rica ediyoruz. Sadece konaklama yapan misafirlerine açık olan ve gelen yorumlarını tümünü yayınlayan ilk ve tek firmayız.Firma vergi kimlik bilgilerimiz

NERO TURİZM VE TİCARET A.Ş.
Vergi Dairesi : Balçova V.D.
Vergi Kimlik Numarası : 631 065 15 23
Acente ünvanı : Nerostar Travel Turizm - A grubu 8172 belge numaralı
Banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Villa Sepeti, Ege ve Akdeniz kıyılarından sadece özenle seçilmiş kaliteli tatil evlerini, misafirlerine sunmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi misafir memnuniyetini sağlayıp size unutulmaz bir ev tatili deneyimi yaşatmaktır, çünkü biz biliyoruz ki bir mutlu misafir on tane misafire bizi tavsiye edecektir. Firmamız, portföyünü genişletmek konusunda çok seçicidir ve sadece “sorunsuz” tatil evleri ve “sorunsuz” ev sahipleri ile birlikte çalışmaktadır.

Son söz

Artık hepimiz için bu yoğun iş ve hayat temposunda tatil yapmak bir ayrıcalıktan çok gereklilik haline gelmiştir. Bu değerli ve kısıtlı zamanınızı, ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli ama aynı zamanda dinlendirici, bir evin rahatlığında yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bize nasıl bir tatil hayal ettiğinizi söyleyin, hayalinizi birlikte gerçekleştirelim !