Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
27-09-2023 tarihi itibari ile toplam 35,598 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9.40 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Sinem / Kalkan,               Notu: 3 / 10
" Öncelikli Belirtmek İsterim ki Villanın Buradaki Resimleri Güncel Değil. Resimlerde Havuzun Karsısında Bulunan Kısmın Neredeyse Yarısı Ceviz Ağacıyla Kaplı. Yerlerde Adam Akıllı Çim Yok ve Sürekli Çamur. Biz Masa Tenisi Oynamak İstedik Fakat Çamurdan Dolayı Oynayamadık. İlk Önce Villanın Dışardan Kapanan Bir Kapısı Yok. Normal Daireye 1. Kata Çıkar Gibi Merdivenle Çıkıyorsunuz. Yani Aniden Yanlışlıkla veya Bilerek İsteyen Kişi Direkt Villaya Giriş Yapabilir. Gördüğünüz Armut Oturmalıklar Renkli Değil Füme Renk. Villadan Denizi Görmeniz Neredeyse İmkansız. Villaya Giden Yollar Aşırı Kötü. Son Model Bir Arabanız Olsa Dahi Tatilinizden Sonra Sanayiye Gitmeniz Çok Muhtemel. O Kadar Kötü. Ayrıca Villanın Yakınındaki Marketlerden Telefonla Sipariş Verseniz Dahi Getirmiyorlar. Uzun Saat Aralığı Belirtiyorlar ( 1 -3 Saat Arası). Alışveriş Yaptınız Diyelim Kredi Kartıyla Ödeme Yapamıyorsunuz. Poslarımız sabit Seyyar Değil Diyorlar. Kısacası Bu Yıla Kadar Yaptığım En Kötü Tatildi. Villanın Kendisi Haricinde Yazdıklarım Bu Bölgedeki Villalardan Vereceğiniz Siparişler ve Ulaşım İçin Geçerlidir. Ayrıca Villa sahibi Size Fatura vs. Kesmiyor. Whatsapp Üzerinden Kimlik Resimlerinizi Çekip Gönderiyorsunuz. Resmi Hiçbir Kayıt Yok. Başınıza Bir Şey Gelse Hiçbir Şekilde Bir Hak İddia Edemezsiniz. Bölgenin Gelişebilemesi Adına Net ve Gerçekçi Yorumum Budur. "

Yusuf Atak, 26.09.2023