Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
1 Mart 2022 tarihi itibari ile toplam 23.859 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Arsinoe / Kalkan,               Notu: 9 / 10
" Tatil planı yapanlar için; Villa sahibi Cüneyt bey oldukça ilgili ve eksikler konusunda çok yardımcı oldu. Deniz ve orman manzarasına resmen aşık olduk. Odaları çok geniş, oldukça yüksek ahşap bir tavanı var. Evin mimari tasarımını beğendik. Kasım ayında olmamıza rağmen hiç ısı problemi yaşamadık. Her odada birer klima mevcut. (KLİMAYI AÇTIĞINIZDA EVDE NEMLENME YAPABİLİYOR ARADA HAVALANDIRINCA HERHANGİ BİR SORUN KALMIYOR Kİ BU KONUDA EV SAHİBİ SİZİ BİLGİLENDİRİYOR), diğer ev eşyaları konusunda eksiklik yaşamadık (eksik gördüğünüz her şeyi Cüneyt bey zaten size temin edebiliyor). Ev ormanın içerisinde olduğu için böcek konusunda sıkıntı yaşamamak için ilaç temin ettiğinizde sıkıntınız kalmayacaktır. Biz zaten bu tür yerlerde (ormanlık alanlarda) böcek olabileceğini bilerek hazırlıklı geldiğimizden dolayı sorun yaşamadık. Diğer yorumlarda gördüğüm ve maalesef hak vermek zorunda kaldığım kusur ise "jakuzi", 3-4 defa kullanmaya çalışmamıza rağmen böcekten arınmadı. Bunun haricinde villanın içerisinde alt katta kapalı ve korunaklı havuzuna bayıldık. Havuzdan sonra yıkanmak istediğinizde üst kata değil hemen hamama geçebilmek ise büyük kolaylık sağladı Biz balayı tatilimizden çok memnun kaldık. Not: İlk gittiğimizde yol konusunda biraz sorun yaşadık ama sonrasında istediğimiz her yere gidebildik. Patara Plajına , tarihi yerlere ve marketlere gitmek için aşırı zorlanmadık. Profesyonel bir sürücüyseniz rahatlıkla gidebilirsiniz. Biraz dik ve topraklı-taşlı yollarda kendinize güveniyorsanız (aracınız 0 ise acıyabilirsiniz) tereddüt etmeden tatilinizin tadını çıkartın derim. "

Feride Yazıcı Güler, 21.11.2022